انواع فونت ها

ساخت وبلاگ
چکیده : ALEO ALEO یکی از فونت های کمیابی است که تعادلی میان شخصیت و خوانایی بالای خود به و... با عنوان : انواع فونت ها بخوانید :
 1. ALEO

ALEO یکی از فونت های کمیابی است که تعادلی میان شخصیت و خوانایی بالای خود به وجود می آورد.

 • برای استفاده شخصی و تجاری.

ALEO دارای طرح نیمه گرد و ساختار براقی می باشد که حس شخصیت بالایی را به مخاطب می دهد، این در حالی است که خوانایی بالایی را برای آن ها باعث می شود. این فونت رایگان شامل 6 سبک می شود: 3 وزن مختلف (روشن، منظم و پررنگ)، و دارای طرح ایتالیک متناسب و مطابقی می باشد. این فونت توسط ALESSIO LAISO که یک طراح در موسسه IBM DUBLIN می باشد، ساخته شده است.

 1. CORMORANT

فونت رایگان CORMORANT توسط GARAMOND GREATS الهام گرفته شده است.

 • برای استفاده شخصی و تجاری.

CORMORANT یک نوع فونت از خانواده SERIF می باشد که از GARAMOND الهام گرفته شده است. این فونت به صورت دستی و توسط CHRISTIAN THALMANN ساخته شده است. این فونت بسیار برای سر تیتر ها و متن پوستر ها در اندازه بزرگ و هم در طراحی وب سایت ها و هم در موارد چاپی مناسب و کاربردی می باشد، البته در اندازه های کوچک نیز خوانایی بالایی برای خوانندگان در بر دارد.

 1. BRELA

فونت رایگان BRELA در تیتر ها و متن های اصلی موارد چاپی به خوبی کار می کند.

 • فونت رایگان برای استفاده شخصی و تجاری.

BRELA یک فونت از SERIF می باشد که مخصوص موارد چاپی و نشریات طراحی شده است. وجود ارتفاع بالای حروف در این فونت باعث شده است تا در هر اندازه ای، خوانایی خود را داشته باشد و به خوبی در سر تیترها بزرگ و پررنگ کار کند. این فونت رایگان توسط شرکت طراحی اسپانیایی به نام MAKARSKA STUDIO ساخته شده است و در وزن های منظم و پررنگ (BOLD) قابل مشاهده می باشد.

8.LIBRE BASKERVILLE

فونت رایگان LIBRE BASKERVILLE برای خواندن متن اصلی در صفحه نمایش ها بهینه سازی شده است.

 • برای استفاده شخصی و تجاری مناسب می باشد.

LIBRE BASKERVILLE یک فونت وب سایت می باشد که برای متن اصلی طراحی شده است و معمولا در اندازه 16 PX استفاده می شود. این فونت دارای ارتفاع بیشتر و لبه های پهنی در حروف خود می باشد و کنتراست بسیار بالایی دارد و به خوبی اجازه می دهد تا در صفحه نمایش ها خوانده شود. این فونت رایگان توسط IMPALLARI TYPE طراحی شده است که یک موسسه طراحی فونت در ROSARIO در آرژانتین می باشد.

TYLOR PALMER در این باره باشوق و علاقه می گوید: "این فونت باعث شده است تا به مجموعه فونت های LIBRE جذب شوم. این فونت بسیار قدرتمند و سنتی بوده و به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد و می تواند برای اعلامیه ها و تیتر های روزنامه ها نیز به خوبی به کار رود و به اندازه کافی برای استفاده در پاراگراف های متنی، کاربردی می باشد.

 1. JURA

فونت رایگان JURA هم در اندازه بزرگ و هم در اندازه کوچک به خوبی دیده می شود.

 • رایگان برای استفاده شخصی و تجاری.

JURA فونت بسیار ظریفی می باشد که نسبت های نزدیک و جزئیات قابل شناختی در بین حروف این فونت مشاهده می شود، مانند گوشه های گرد، اشکالی شبیه SERIF و غیره. این فونت در اندازه بزرگ و هم چنین در اندازه های کوچک نیز خوانایی بالایی دارد. این فونت رایگان توسط طراح نیویورکی به نام ED MERRITT ساخته شده است.

 1. FENIX

FENIX یکی از بهترین فونت های رایگانی می باشد که برای متن های طولانی با پاراگراف های کوچک بسیار مناسب می باشد.

 • برای استفاده شخصی و تجاری رایگان می باشد.

FENIX از هنر خوشنویسی الهام گرفته شده است که می تواند به خوبی تیتر و متن اصلی را نمایان سازد. این فونت نشان دهنده قدرت SERIF ها می باشد و ریتم بسیار دلپذیری را موقع خواندن متن ها حتی در اندازه های کوچک برای خوانندگان مهیا می سازد. این فونت حاصل طراحی موسسه اروگوئه ای به نام TIPO TYPE می باشد.

 1. LUTHIER

LUTHIER یک فونت رایگان می باشد که می تواند هم در متن های بزرگ و کوچک استفاده شود.

 • استفاده رایگان برای مصارف شخصی و تجاری.

LUTHIER یک نوع فونت معاصر بوده که از نمونه های SERIF می باشد که کنتراست بالایی را در متن ها ایجاد می کند و در حالت ایتالیک، بسیار زیبا نمایان می شود. انتخاب این فونت هم برای تیترها و هم برای متن اصلی، صحیح می باشد. این فونت برای موضوعات تخصصی، جدی و هوشمندانه بسیار کاربردی و گزینه مناسبی می باشد. این فونت رایگان توسط طراح بارسلونایی به نام ADRIA GOMEZ ساخته شده است.

 1. SLABO

یک SERIF مدرن که بسیار کامل و بی نقص است.

 • برای استفاده شخصی و تجاری رایگان می باشد.

اخیرا این فونت یکی از محبوب ترین فونت ها در مجموعه SERIF در گوگل شده است و توسط JOHAN HUDSON بنیان گذار موسسه TIRO TYPRWORKS به وجود آمده است. SLABO یک مجموعه در حال رشد از فونت های وب سایت با اندازه های بخصوصی می باشد. این فونت برای استفاده در اندازه های پیکسلی بسیار خارق العاده عمل می کند. حالت چهار گوشه ای این فونت باعث می شود تا به فونت SERIF حس مدرن و تازه ای القاء شود و برای طراحی های آنلاین مانند طراحی سایت بسیار عالی و کاربردی می باشد.

انواع فونت ها...
ما را در سایت انواع فونت ها دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : چهارشنبه 24 آبان 1396 ساعت: 13:56